McDonald´s Cup

Na fotbalovém stadionu ve Fryčovicích se konalo okrskové kolo fotbalového turnaje s názvem McDonald´s Cup. V prvním okrskovém kole si naši žáci vedli úspěšně. V kategorii ,,A‘‘ od 1. do 3. třídy se naše škola umístila na 3. místě. V kategorii ‚,B‘‘ od 4. do 5. třídy naši žáci zvítězili a postoupili do okresního kola, které se konalo ve Frýdku – Místku na fotbalovém stadionu ,,Stovky‘‘. V těžké konkurenci osmi týmu dokázali postoupit, až do finálového boje o postup do krajského kola. Ve finálovém utkání předvedli neuvěřitelný výkon a ze stavu 0:2 otočili zápas deset sekund před koncem na 3:2. Zaslouženě si vybojovali účast v krajském kole, které se bude konat 21. května v Ostravě. Všem žakům patří poděkování za reprezentaci naší školy a velká gratulace za senzační postup do krajského kola, kde našim žákům budeme držet pěsti. Foto

                                                                                                                                                                 Leoš Havránek